فارسی English العربية

گریتینگ جی‌آر‌پی

گریتینگ جی‌آر‌پی

گریتینگ های GRP، با استفاده از فیبرهای شیشه ای یکپارچه در هم تنیده (به عنوان ماده تقویت کننده) و رزین (به عنوان ماتریس) با خاصیت استحکام بخشی یکپارچه در درون قالب، ایجاد می شوند. این ساختار یکنواخت، خواص مکانیکی دو جهته عالی ای را به قطعات GRP می دهد. 

گریتینگ های GRP شرکت عالم افروز ایمنی بالایی را ارائه می دهد. سبک تر، ارزان تر و بادوام تر از توری های فولادی سنتی است و محافظت ضدلغزش بی نظیری را ارائه می دهد.

این مجموعه برای طیف وسیعی از صنایع و کاربردها، از سطح شیب دار گرفته تا پله ها و هر چیزی که بین آن قرار دارد، خدمات گریتینگ GRP را ارائه می دهد. 

گریتینگ GRP ما عملکرد بهتری نسبت به فولاد دارد، برای محیط های بیشتری مناسب است و ماندگاری بیشتری دارد. برای استفاده در گستره وسیعی از کاربردها، از جمله سکو ها، خلیج ها، عرشه، بالابر های خدماتی، راهرو های پشت بام، پل های عابر پیاده و موارد دیگر مناسب است. و این به لطف انعطاف پذیری و دوام آن به عنوان یک محصول است. همچنین سبک، قوی و ماندگار است. 

برای اطلاع از ضخامت ها و عرض مش های مربوط به گریتینگ های شرکت عالم افروز می توانید به کاتالوگ گریتینگ های این شرکت مراجعه فرمایید.